Reklama
Strona głowna Muzyka Krok od tragedii! Wielka gwiazda muzyki odwołała swoją trasę koncertową!

Krok od tragedii! Wielka gwiazda muzyki odwołała swoją trasę koncertową!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Britney Spears to gwiazda światowego formatu, a jej postać zawsze wzbudzała ogromne emocje wśród jej fanów. W sieci wokalistka opublikowała oświadczenie, które może zmrozić krew w żyłach.

Britney poinformowała, że jej ojciec trafił do szpitala i śmierć była o krok. Z tego powodu wokalistka była zmuszona do odwołana swojej wielkiej trasy koncertowej. Nie była to łatwa decyzja dla Britney Spears, ale rodzina jest najważniejsza.

Nie wiem nawet od czego zacząć, bo to wszystko jest dla mnie bardzo trudne. Koncerty w ramach trasy Domination nie odbędą się. Bardzo na nie czekałam i niesamowicie chciałam zobaczyć was wszystkich w tym roku, więc ta decyzja łamie mi serce. Niestety, to bardzo ważne, by stawiać swoją rodzinę na pierwszym miejscu i musiałam ją podjąć. Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i niemal umarł. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało mu się z tego wyjść, ale wciąż ma przed sobą bardzo długą drogę. Musiałam podjąć ciężką decyzję o skupieniu swojej energii na rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie. Doceniam wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny. Dziękuję, Kocham was.

Pod oświadczeniem Britney Spears pojawiło się mnóstwo komentarzy ze wsparciem dla wokalistki, które w takim momencie jest bardzo ważne.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz