Strona głowna Ogólne “Królewscy” pewnie wygrywają w lidze

“Królewscy” pewnie wygrywają w lidze

Real Madryt pokonał przed własną publicznością drużynę Levante 5:0 w ramach 11. kolejki La Liga. Pierwsze trafienie w barwach Realu Madryt zanotował krytykowany dotąd Luka Jović.

“Królewscy” od początku spotkania ruszyli na przeciwnika, czego skutkiem było prowadzenie 2:0 już w 10. minucie. Strzelcami byli Rodrygo oraz Toni Kroos.W pierwszej połowie z rzutu karnego trafił jeszcze Sergio Ramos. Druga połowa to dalsza dominacja Realu. Skutkiem takiej gry było trafienie na 4:0, tym razem z bramki cieszył się Karim Benzema. Wynik spotkania ustalił kupiony tego lata Luka Jović. Do tej pory serbski napastnik był krytykowany za swoje występy. Zaufania nie miał do niego także trener Zinedine Zidane.

Real po zwycięstwie awansował na drugą pozycję w ligowej tabeli. Levante plasuje się na 10. pozycji. Liderem jest FC Barcelona.