Reklama
Strona głowna Gwiazdy Królowa Elżbieta II szuka sprzątaczki!

Królowa Elżbieta II szuka sprzątaczki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Królowa Elżbieta II chce zatrudnić sprzątaczkę. Okazuje się, że dostanie tej pracy nie będzie takie proste. Podczas spotkania rekrutacyjnego odbywa się bardzo specyficzny sprawdzian. Osobą która chce dostać te prace musi dostrzec martwą muchę.

Królowa Elżbieta II lubi zwracać uwagę na szczegóły. Idealnym potwierdzeniem tego jest test który czeka każda osobę która będzie chciała się dostać na stanowisko sprzątaczki w gronie królewskim.

Tracey Waterman czyli szefowa rekrutacji w domu królewskim zdradziła jak wygląda spotkanie rekrutujące. Okazuje się, że przyszła sprzątaczka musi dostrzec martwą muchę która jest ukryta. A te wszystkie ciekawostki zdradziła podczas rozmowy z serwisem Insider.

Jednym z testów, które lubię robić, aby sprawdzić, czy kandydat ma potencjalne oko do detali, jest umieszczenie martwej muchy na kominku lub na dywanie. Po umieszczeniu owada zapraszam kandydata do pokoju. Wprowadzam do pomieszczenia, dość powoli, po prostu dając szansę na rzucenie okiem na to, co mamy w sali. Podchodzę z kandydatem do kominka podkreślając, że jest piękny. W tym momencie spodziewam się, że zobaczy martwą muchę i mam nadzieję, że ją podniesie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz