Reklama
Strona głowna Hot Królowa Elżbieta II zażartowała z syna Meghan Markle i księcia Harry’ego. Mogli czuć się urażeni

Królowa Elżbieta II zażartowała z syna Meghan Markle i księcia Harry’ego. Mogli czuć się urażeni

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Królowa Elżbieta II słynie z tego, że nie przepada za Meghan Markle. Relacje dwóch Pań raczej się nie poprawią, bowiem Meghan nie zamierza się zmieniać pomimo tego, że została księżną Sussex. Takie zachowanie nie podoba się uporządkowanej i bardzo wymagającej Królowej, która zawsze podkreśla swoją niechęć do żony swojego wnuka.

Narodziny dziecka Meghan i księcia Harry’ego to największe wydarzenie ostatnich lat. Jej ciążą żył cały świat, artykuł publikowane na ten temat biły rekordy popularności.

Młody Archie Harrison przyszedł na świat 6 maja i już zrobił “furrorę” nietypowym imieniem, które zaskoczyło wielu, to jeszcze nietypowymi wydarzeniami. Jak się okazuje na spotkaniu pojawiła się Królowa Elżbieta II, która przyjechała zobaczyć prawnuka. Uśmiechnięta i ciesząca się z powiększenia rodziny w żartobliwy i nietaktowny sposób skomentowała maleństwo. Z informacji podanych przez Daily Mail miały one brzmieć:

Dzięki Bogu nie ma uszu jak ojciec.

To zachowanie nie spodobało się Meghan, natomiast książę Harry poczuł się zawstydzony. Nie wykluczone, że książęca para poczuła się urażona, bowiem ich dziecko nie otrzyma takich przywilejów jak dzieci Kate i księcia Williama. Jeśli jednak miałoby do tego dojść to tylko za sprawą specjalnego prawa, które ustanowić musiałaby Elżbieta II.

Czy wy też uważacie, że komentarz Królowej był niestosowny?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz