Reklama
Strona głowna Gwiazdy Królowa Elżbieta została zmuszona do podjęcia radykalnych kroków

Królowa Elżbieta została zmuszona do podjęcia radykalnych kroków

od Karolina Melon
Reklama
Królowa Elżbieta została zmuszona  do podjęcia bardzo trudnej decyzji. Powodem są oskarżenia księcia Andrzeja o utrzymywanie stosunków płciowych z 17-latkom.  Wiadomości, które obiegły cały świat pogrążyły rodzinę królewską. Oskarżenia, które postawiono  są bardzo poważne.  Książę Andrzej w  wywiadzie, którego udzielił pogorszył tylko swoja sytuację. Królowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, była to dla niej bardzo trudna decyzja:

“Podczas spotkania między nim a królową stało się dla niego jasne.  Nie ma innego wyjścia, jak zrezygnować z obowiązków królewskich. To musiało być niezwykle trudne dla królowej (…). Królowa nie miała innego wyjścia – tłumaczy na łamach portalu.

Materiały prasowe

Zaistniała sytuacja i tłumaczenie księcia Andrzeja wzburzyło cała rodzinę królewską. Obawiano się, że skandal może pogrążyć monarchię, która jest najważniejsza. Podjęcie takiej decyzji było konieczne. Wiadomo, że książę Andrzej jest ulubionym synem. Okazuje się, że życie z tytułem zobowiązuje i nie jest łatwe. Co nie oznacza, że daje przyzwolenie na robienie rzeczy ponad prawem. Każdy bez różnicy powinien postępować zgodnie z obowiązującym w danym kraju.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz