Reklama
Strona głowna Ogólne Krychowiak najlepszym transferem ligi rosyjskiej!

Krychowiak najlepszym transferem ligi rosyjskiej!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Polski pomocnik kolejny raz został wyróżniony, tym razem trafiając na listę najlepszych zawodników, którzy latem trafili do Premier Ligi. “Najcenniejszy piłkarz ligi” tak Grzegorza Krychowiaka nazwał jeden z dziennikarzy rosyjskiego portalu “sportbox.ru”

Grzegorz Krychowiak fantastycznie rozpoczął obecny sezon, w czternastu występach polski zawodnik strzelił 6 bramek oraz zanotował trzy asysty. Polski pomocnik zdobywał bramki dla Lokomotiwu Moskwa w lidze rosyjskiej, Lidze Mistrzów i meczu o Superpuchar Rosji. 29-letni zawodnik od kilku tygodni jest najważniejszą postacią w rosyjskiej drużynie. Kapitalną dyspozycję doceniają kibice, którzy pokochali piłkarza. Doceniają również dziennikarze, którzy Krychowiaka wybrali trzeci miesiąc z rzędu zawodnikiem miesiąca. Polski zawodnik został również nazwany tzw. “letnim dżokerem” czyli zawodnikiem, który dużo wniósł dla drużyny oraz całej ligi.

“W tej chwili Grzegorz Krychowiak jest prawdopodobnie najcenniejszym piłkarzem ligi rosyjskiej. Wyróżnia się zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w Lidze Mistrzów, gdzie rywale Lokomotiwu są znacznie lepsi niż rosyjskie drużyny. W dodatku szefowie klubu zapłacili za niego niewielkie – jak na europejskie standardy – pieniądze, bo 12 mln euro. Strzał w dziesiątkę, co więcej mogę dodać!” – tak o Krychowiaku napisał dziennikarz Konstantinow.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Grzegorz Krychowiak blisko trafienia. Lokomotiw praktycznie poza pucharami - Begio.pl 30 listopada 2019 - 09:01

[…] Moskwa z Grzegorzem Krychowiakiem i Maciejem Rybusem w składzie przegrało 0:2 z Bayerem Leverkusenem. Rosyjski zespół tym samym […]

Napisz

Zostaw komentarz