Reklama
Strona głowna Gwiazdy Krystyna Janda żegna zmarłego Andrzeja Przeradzkiego

Krystyna Janda żegna zmarłego Andrzeja Przeradzkiego

od Karolina Melon
Reklama
Krystyna Janda we wzruszającym wpisie postanowiła pożegnać zmarłego Andrzeja Przeradzkiego, męża piosenkarki Magdy Umer. Janda w swoim wpisie wspomniała również zmarłą Zuzie Łapicką.

“Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer. Po drodze choroby i smutki wśród przyjaciół i znajomych, na dokładkę to wszystko, co dzieje się dookoła w kraju. Ciężka sytuacja starych aktorów i z leczeniem i z dniem codziennym. Bezbronność i bezradność – czytamy na jej funpage’u.

Franciszek Umer syn zmarłego również opublikował  wpis, w którym zdradził, że kilka dni wcześniej ojciec był reanimowany.

“Pani doktor, która zajmowała się tobą w tym ostatnim miesiącu, chyba też nie mogła się z Tobą rozstać, bo w poniedziałek po ósmej postanowiła podjąć reanimację. I tak przed dziewiątą znowu byłeś żywy. Z pomocą respiratora i reszty – wyznał Franciszek.

Przypomnijmy,że Andrzej Przeradzki był przedsiębiorcą jego pasją było nurkowanie. Chorował od sześciu lat kiedy to doznał udaru w późniejszym czasie przeżył jeszcze dwa wylewy.

 

Materiały prasowe

Rodzinie zmarłego składamy kondolencje.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz