Reklama
Strona głowna Gwiazdy Krzysztof Bosak się ożenił

Krzysztof Bosak się ożenił

od Karolina Melon
Reklama
Krzysztof Bosak polityk Konfederacji własnie się ożenił. Na swoim profilu na Facebooku pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Polityk ceremonie chciał utrzymać w tajemnicy aby nadać jej prywatny charakter. Jednak jego kolega z partii wygadał się w rozmowie z jednym z tabloidów.

“Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju- zaczął świeżo upieczony pan młody.

Przy okazji zdradził kim jest jego wybranka.

“Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski. Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę!- czytamy w ślubnym wpisie.

Facebook/Krzysztof Bosak

Młodym małżonką życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz