Reklama
Strona głowna Gwiazdy Krzysztof Hołowczyc udzielił odważnego wywiadu!

Krzysztof Hołowczyc udzielił odważnego wywiadu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Krzysztof Hołowczyc– 56 letni jeden z najpopularniejszych polskich kierowców rajdowych oraz prezenter telewizyjny. Ojciec trzech córek 33-letniej Karoliny, 24-letniej Alicji oraz 10-letniej Antoniny. Kierowca w „VIVE!” udzielił wywiad w którym zdobył się na szczerość i przyznał jakie ma relacje z dziećmi.

Hołowczyc w wywiadzie przyznał ze wiele zawdzięcza ojcu, gdyż był dla niego jak mentor.

„Zawsze służył dobrą radą, pomocą. I przede wszystkim był na miejscu, gdy ja jeździłem po świecie. A na koniec pozostawił nam sporo pieniędzy. Mówił, że nie wierzy, że ten “szałaput”, czyli ja, utrzyma rodzinę”- wyznał Krzysztof.

Kierowca w wywiadzie podziękował tacie za to, że zapewnił mu bezpieczeństwo finansowe. Przyznał ze swoje córki źle przygotował do przedsiębiorczości i je rozpuścił.

„Po nim mam zakodowane, że zaskórniak zawsze musi być! Nie można rodziny zostawić bez środków. Moje dziewczyny mają lewe ręce do zarabiania. Są “skazane” przeze mnie na fajne życie” – powiedział dla „VIVA!”

Krzysztof zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd. Przyznaje że jego córki mają teraz zbyt wygórowane wygadania co do partnerów życiowych.

„Zawsze chciałem, żeby moje dziewczyny czuły się bezpiecznie. Żeby czuły, że są kochane. Ale ostatecznie to nie jest dobre, bo szukają księcia z bajki. Każdej się wydaje, że facet będzie miał wszystko i będzie super. Pierwsza już się rozwiodła.” – dodał Hołowczyc.

Facebook-Krzysztof Hołowczyc

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz