Reklama
Strona głowna Gwiazdy Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem z Grzegorzem Markowskim!

Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem z Grzegorzem Markowskim!

od Marcin Karwoski
Reklama
Krzysztof Ibisz ostatnio na swoim instagramie pochwalił się wspólnym zdjęciem z Grzegorzem Markowskim. Jego była żona Anna Nowak Ibisz postanowiła sobie z niego zażartować.

Krzysztof Ibisz oraz Anna Nowak Ibisz rozstali się w bardzo dobrych relacjach. Celebryci bardzo chętnie nadal udzielają się w mediach społecznościowych. Idealnie potwierdzają swoją dobra relacje częstymi komentarzach pod swoimi wpisami. Ostatnio Krzysztof pogratulował swojej byłej żonie 100 tysięcy obserwujących na jej profilu. Dziś ona postanowiła sobie trochę z niego zażartować pod jego najnowszym zdjęciem.

Krzysztof na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebryta na opublikowanej fotografii pozuje z Grzegorzem Markowskim. Warto dodać, że sam muzyk nawet całuje Krzysia. W opisie udzieliła się dość ciekawa anegdotka.

Micka Jaggera nie poprosiłem o selfie, ale Grzesia zawsze poproszę. Czy też kochacie Perfect? – czytamy w opisie opublikowanej fotografii przez Krzysztofa Ibisza.

Jego była żona pod opublikowanym zdjęciem postanowiła trochę zażartować z niego.

Oczywiście, że kochamy. Mega zdjęcie! Wygrywa w kategorii najlepsza para roku 2020. Zestawienie dwóch ekstremalnie różnych światów scenicznych bezcenne!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz