Reklama
Strona głowna Gwiazdy Krzysztof Ibisz pogratulował swojej byłej żonie!

Krzysztof Ibisz pogratulował swojej byłej żonie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Anna Nowak-Ibisz przez wielu jest znana jako “Pani gadżet”. Gwiazda ma za sobą wiele sukcesów. Jednak tym razem ma kolejny powód do świętowania, czego pogratulował jej sam były mąż Krzysztof Ibisz.

Coraz to więcej osób z świata show biznesu zakład swoje profile na instagramie. Wiele tych kont zyskuje bardzo szybko popularność. Jednak liczba obserwujących z pięcioma zerami to już naprawdę bardzo dobry wynik. Dziś na profilu Anna Nowak-Ibisz własnie tyle się pojawiło. Gwiazda z tego tytułu dostała gratulacje od swoje byłego męża.

Anna Nowak-Ibisz na swoim instagramie pochwaliła się nowym nagraniem. Gwiazda na opublikowanym wideo postanowiła podziękować swoim fanom za to, że są i że ją obserwują. Celebrytka w opisie również napisała kilka slow.

Moi kochani, jestem na planie nowej serii programu Pani Gadżet i składam Wam podziękowanie ! Tym razem osobiście #instagram #follow #100k #dziękuję #razjeszcze #odserca #stotysięcy #instafilm #instamood #instafollow – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Warto również przypomnieć wpis który znalazł się na jej profilu kilka dni temu. Gwiazda zdradziła w nim co znajda na jej profilu.

Nie wstawiam tu złotych kiecek, nie ma wysokich obcasów, nie ma fashion i nie ma mydlanej bańki z bajki, którą można sobie kupić, ale raczej w kolejnym życiu. Jestem ja, oryginalna, niepodrabiana foto shopem, czasem w pracy, czasem w domu, czasem w lesie. A to oznacza, że jesteście ze mną, dla mnie, a nie dla ładnych fotek i ładnie opakowanych historyjek ze świata, w którym na co dzień nie mieszkam. To dla mnie bardzo ważne i bardzo cenne (…).

W komentarzach ukazały się gratulacje nawet od jej byłego męża Krzysztofa Ibisz.

Gratuluję Aniu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz