Reklama
Strona głowna Ogólne Krzysztof Kiersznowski jest znowu singlem!

Krzysztof Kiersznowski jest znowu singlem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Krzysztof Kiersznowski ostatnio udzielił bardzo ciekawego wywiadu. Celebryta zdradził, że rozstał się z swoją partnerką, która była młodsza o 33 lata. Aktor również zdradził powód tej decyzji.

Krzysztof Kiersznowski w 2011 roku zaskoczył wszystkich gdy pojawił się na festiwalu z nową partnerką. Media bardzo szybko dowiedziały się, że miedzy nimi jest 33 lata różnicy. Dziś okazało się, że postanowił zerwać. Podczas rozmowy z Pomponikiem zdradził również dlaczego podjął taka decyzję.

Krzysztof podczas swojego ostatniego wywiadu wyznał, że jest bardzo szczęśliwym singlem. Okazuje się, że rozstał się z swoją była partnerką. Na pytanie dziennikarza Pomponika czy w jego życiu jest jakaś druga polówka odpowiedział w taki sposób.

Nie, jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne – zdradził podczas rozmowy z Pomponikiem.

Warto dodać, że Krzysztof oraz jego młodsza partnerka bardzo często przechodzili cięższe okresy, jednak zawsze  do siebie wracali.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz