Reklama
Strona głowna Gwiazdy Krzysztof Kiersznowski woli spędzać czas z dziećmi

Krzysztof Kiersznowski woli spędzać czas z dziećmi

od Karolina Melon
Reklama




Krzysztof Kiersznowski rozstał się ze swoją młodszą o 33 lata partnerką. Ich związek należał raczej do burzliwych i mimo dużej różnicy wieku przetrwał kilka lat. Obecnie jednak media obiegła informacja o ich rozstaniu. Aktor w ostatnim wywiadzie skomentował, że jest bardzo szczęśliwym singlem. Natomiast czy jest w jego życiu druga połówka odpowiedział krótko i jasno.

“Nie, jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne – powiedział w rozmowie z”Pomponikiem”.

 

Instagram/muzofm

Fani aktora cieszą się, że ich gwiazdor jest w dobrej formie. Mimo rozstania potrafi być szczęśliwy i cieszyć się każdym dniem. Aktor nie marnuje ani chwili, gdy tylko czas mu pozwala to spędza go z dziećmi. Celebryta w chwili obecnej wyprowadził się ze stolicy i wraca tylko w celach zawodowych. Życzymy  szczęścia i uśmiechu na  każdy kolejny  dzień.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz