Reklama
Strona głowna Ogólne Krzysztof Piątek odejdzie do ligowego rywala?

Krzysztof Piątek odejdzie do ligowego rywala?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
“AS Roma sonduje możliwość pozyskania Krzysztofa Piątka” – informuje włoski dziennikarz Nicolo Schira. Od kilku tygodni media na Półwyspie Apenińskim spekulują na temat możliwego transferu polskiego napastnika. Sytuacja Piątka skomplikowała się jeszcze bardziej po tym, jak do klubu z San Siro powrócił Zlatan Ibrahimović.

Krzysztof Piątek  podobnie jak cały AC Milan  będzie chciał szybko zapomnieć o pierwszej połowie sezonu 2019/2020. Polski napastnik strzelił jedynie 4 ligowe gole (w tym 3 z rzutów karnych), a jego klub zajmuje dopiero 11. miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy. Lekarstwem na problemy klubu z San Siro ma być Zlatan Ibrahimović, którego powrót do Mediolanu ogłoszono przed kilkoma dniami.

Jak twierdzi włoski dziennikarz Nicolo Schira do grona klubów zainteresowanych Piątkiem dołączyła właśnie AS Roma. Jego zdaniem rzymianie mają zdecydowanie większe szanse na sprowadzenie Polaka. Schira twierdzi nawet, że gdyby oferta pojawiła się na stole, Piątek byłby skłonny do podjęcia rozmów. Co więcej, propozycje ze strony wspominanych: Bolonii i Fiorentiny miały już zostać odrzucone przez samego zawodnika.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz