Reklama
Strona głowna Ogólne Krzysztof Piątek odejdzie z Milanu?

Krzysztof Piątek odejdzie z Milanu?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Fiorentina dołączyła do grona klubów zainteresowanych pozyskaniem Krzysztofa Piątka – informuje “La Gazzetta dello Sport”. Piotr Koźmiński, powołujący się na włoskie źródła dodaje, że klub z Florencji jest w stanie zapłacić za reprezentanta Polski maksymalnie 20-25 mln euro.

aledwie cztery bramki w 17 meczach tego sezonu Serie A zdobył Krzysztof Piątek. Trzy z nich padły jednak po rzutach karnych, co pokazuje, że reprezentant Polski ma duży problem ze strzelaniem goli z gry. Na tyle duży, że niemal po każdym występie jest mocno krytykowany przez włoskie media. Jednak nie tylko przez nie, bo nieskuteczności 24-latka mają już dość kibice Milanu. Także jego szefowie, którzy szukają ofensywnych wzmocnień.

ypożyczeniem Piątka cały czas zainteresowana jest Genoa, czyli klub, z którego reprezentant Polski odszedł do Milanu. Genueńczycy przeżywają fatalny sezon – po 17 kolejkach mają na koncie zaledwie 11 pkt., przez co zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Jeśli szybko nie zmienią swojej gry i skuteczności, spadną z ligi.

Jak donosi “La Gazzetta dello Sport”, kolejnym klubem, który chce wypożyczyć Piątka, jest Fiorentina. Klub z Florencji do końca sezonu chciałby korzystać z polskiego napastnika na zasadzie transferu czasowego. Następnie chcieliby wykupić go na stałe. Według źródeł Piotra Koźmińskiego z “Super Expressu”, szefowie Fiorentiny są w stanie zapłacić za 24-latka maksymalnie 20-25 mln euro.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz