Reklama
Strona głowna Ogólne Krzysztof Piątek opatentował swoje pistolety!

Krzysztof Piątek opatentował swoje pistolety!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Krzysztof Piątek opatentował swoją cieszynkę.Reprezentant Polski oraz zawodnik AC Milan zarejestrował słynne pistolety jako ruchomy znak towarowy, wykorzystując zmiany w polskim prawie.

Krzysztof Piątek wykorzystał zmianę w polskim prawie. Jak poinformowała Edyta Demba-Siwek, prezes Urzędu Patentowego RP, napastnik Milanu wykorzystał nowelizację ustawy i zarejestrował swoją cieszynkę. “W marcu była nowelizacja ustawy, która wprowadziła nowe kategorie znaku takie jak znaki multimedialne. Ku uciesze fanów piłkarza Piątka. chcę poinformować, że właśnie zarejestrował swoją “cieszynkę” jako znak towarowy ruchomy. W różnych wariantach” podkreśliła Demba-Siwek w rozmowie z portalem “ŚląskiBiznes.pl”

Krzysztof Piątek nie może w obecnym sezonie prezentować swojej cieszynki dość często. W spotkaniach ligowych Serie A strzelił zaledwie trzy gole, z czego dwa po rzutach karnych. Tym samym nie może pochwalić się równie okazałymi statystykami, co w ubiegłym sezonie, gdy strzelił aż 30 bramek. Przypomnijmy, że Piątek dołączył do AC Milan w przerwie zimowej rok temu. Zawodnik przeszedł wówczas z Genui, a kwota transferu wynosiła 35 milionów euro.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz