Reklama
Strona głowna Gwiazdy Krzysztof Rutkowski i Maja Plich ujawnili ślubne tajemnice!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich ujawnili ślubne tajemnice!

od Damian Kowal
Reklama
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich w miniony weekend wzięli ślub. W jednym z porannych odcinków Dzień Dobry Wakacje podzilili się ślubnymi szczegółami.

Maja Plich-Rutkowski wspomniała, że w sobotę spełniło się jej marzenie! To co sobie zaplanowała wszystko odniosło sukces. Panna młoda miała okazję pokazania się w pięciu sukniach ślubnych:

Dzięki pomocy ekipy, podczas uroczystości byłam w stanie pojawić się w pięciu kreacjach. […] To był ślub i przyjęcie moich marzeń z mężczyzną mojego życia.

Dłuższy czas kolorowe prasy podawały, że ich ślub mógł kosztować nawet milion złotych. Krzysztof Rutkowski na antenie wspomniał, że:

To nie jest istotne ile kosztowało, bo nawet gdyby kosztowało 2 miliony złotych, to dla mnie nie miałoby to znaczenia. Nie wchodziłem w płaszczyznę organizacyjną tego przedsięwzięcia, ponieważ nie miałem na to czasu. Moim zadaniem było przygotować to tak, żeby Maja organizując to, miała zapewnione wszystkie możliwości.

Podczas imprezy detektyw zaśpiewał dla swojej żony piosenkę. Czy była tym zaskoczona?

Oczywiście mnie zaskoczył, jak zawsze. Nie raz dla mnie śpiewał.

Detektyw zapytany o podróż poślubną odparł:

Podróży poślubnej nie będzie, ale będzie wyjazd do Aten i myślę, że to będzie takim fajnym wyjazdem weekendowym, ponieważ mamy tyle zobowiązań w stosunku do różnego rodzaju sytuacji i tyle roboty, że nie możemy sobie pozwolić na 90 dni dookoła świata. Chciałbym taką podróż zorganizować.

Wszystkiego dobrego na nowej wspólnej drodze życia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz