Reklama
Strona głowna Ogólne Książe Harry i Meghan Markle nie pozostali obojętni wobec pożaru w Australii

Książe Harry i Meghan Markle nie pozostali obojętni wobec pożaru w Australii

od Karolina Melon
Reklama
Książe Harry razem z żoną Meghan Markle nie pozostali obojętni na tragedie, która rozgrywa się w Australii. Para królewska na oficjalnej stronie wydała oświadczenie, w którym wyznała swój smutek oraz solidarność z ofiarami pożaru.  Zapewniają o swojej modlitwie za mieszkańców Australii.

“Nasze myśli i modlitwy są skierowane do tych w całej Australii, którzy nadal mierzą się z niszczycielskimi pożarami.  (…) Ten globalny kryzys środowiskowy jest teraz (…) jako ekobójstwo.

Instagram/hrhofsussex

Tragedia, która się tam rozgrywa poruszyła cały świat. Pożar pochłonął ponad 3 miliony hektarów . Wysoka temperatura zabiła prawie pół miliarda zwierząt. Nie obyło się bez strat w ludziach zanotowano śmierć ponad 24 osób. Pocieszające są prognozy, które zapowiadane  są na najbliższe dni w Australii. W najbliższym czasie temperatura ma być niższa i pojawić się maja opady deszczu. Jest to duża nadzieja dla kraju. Straty jakie poniosła Australia w przyrodzie nigdy nie uda się ustalić. Tym bardziej, że po ugaszeniu ognia nie skończy się problem. Natura aby się odrodziła potrzebuje czasu a zwierzęta też potrzebują pokarmu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz