Reklama
Strona głowna Ogólne Książę Harry nie jest ojcem dziecka Meghan Markle?!

Książę Harry nie jest ojcem dziecka Meghan Markle?!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Książę Harry i Meghan Markle to para, do ktorej należą pierwsze strony gazet. Od czasu poinformowania przez parę królewską o tym, że spodziewają się dziecka wszystkie twarze skierowane są w kierunku pałacu królewskiego.

Kolorowa prasa korzystając z tej sytuacji pisze rzeczy, które nikomu by nie przyszły do głowy. Jeden z brytyjskich tabloidów odważył się opublikować news szokujący każdego czytelnika. Jak wynika z artykułu książę Harry nie jest ojcem dziecka Meghan Markle. Rzekomo książę Harry zrobił testy DNA, które potwierdziły, że mały Archie nie jest jego dzieckiem, radość jaką w sobie miał nagle zniknęła:

Cała radość, jaką czuł, wyparowała z niego w jednej chwili

Później uznał, że mogą za tym stać pracownicy pałacu, którzy nie za specjalnie przepadają za księżną Sussex. Między sobą nazywają ją „trudną księżną”. Książę ponoć zdecydował się na wykonanie drugiego testu potwierdzające jego ojcostwo.

Znajomi pary zdementowali plotki twierdząc, że brukowiec wypisuje kłamliwe artykuły, niezgodne z prawdą.

Cóż ta sensacja już zrobiła zamieszanie i wzbudziła zainteresowanie, więc chyba się udało. A co do malucha nie ma wątpliwości, że jest on synem księcia Harry’ego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz