Reklama
Strona głowna Gwiazdy Książę Harry odszedł z dworu aby chronić syna

Książę Harry odszedł z dworu aby chronić syna

od Karolina Melon
Reklama
Książę Harry i Meghan Markle na początku roku ogłosili wiadomość, która wszystkich zaskoczyła, najbardziej rodzinę królewską. Otóż postanowili opuścić dwór królewski, zrzec się większości przywilejów i przede wszystkim obowiązków. Para zamieszkała w Kanadzie i powoli zaczyna w miarę normalne życie. Okazuje się, że książę ma już dość bycia osobą publiczną. Należy do osób, które mimo wszystko nie lubią dzielić się nowinkami z życia prywatnego. Obecnie zrobił bardzo duży wyjątek i podczas szczytu organizowanego przez JP Morgan zwierzył się ze swojej traumy, którą przechodził będąc na dworze królewskim. Teraz aby oszczędzić tego synowi postanowił opuścić rodzinę królewską.

“Książę opowiedział o megxicie. Wyjawił, że było to bardzo ciężkie dla niego i Meghan, ale wraz z małżonką nie żałują swojej decyzji o rezygnacji z obowiązków. Harry chce chronić swoją rodzinę za wszelką cenę. Nie chce, aby Meghan i jego synka Archiego spotkało to samo, co spotkało jego, gdy dorastał – zdradził informator Page Six.

Instagram/harry_meghan_updates

W dalszej części wrócił do tragicznego wypadku , w którym zginęła jego matka. Zdradza, że dopiero w wieku 28 lat poszedł na terapię.

“Harry powiedział publiczności, że zaczął uczęszczać do terapeuty w wieku 28 lat, ponieważ zmagał się z traumą spowodowaną tragiczną śmiercią jego matki. Zdradził też, że czuł się uwięziony przez życie w rodzinie królewskiej. Podkreślił jednak, że jego relacje z królową są w porządku – dodaje źródło portalu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz