Reklama
Strona głowna Gwiazdy Książe Harry planuje kupiuć luksusową rezydencję w Kanadzie

Książe Harry planuje kupiuć luksusową rezydencję w Kanadzie

od Karolina Melon
Reklama
Książe Harry i Meghan Markle po tym jak postanowili opuścić rodzinę królewską wyjechali do Kanady. Z ich decyzją trudno pogodzić się pozostałym członkom rodziny a i dziennikarze oraz znajomi nie pozostawili na nich suchej nitki. Obecnie wiadomo, że para planuje kupić w Kanadzie w prestiżowej dzielnicy luksusową willę. Jest to 108-letnia rezydencja, która znajduje się w samym sercu cennego miliardera nazywanego “Złotymi Milami”. Wartość nieruchomości to 21 milionów funtów. Jak zdradza agent nieruchomości mieści się w niej sześć sypialni i pięć łazienek na czterech piętrach. Do tego w każdym pomieszczeniu są panoramiczne okna, z których można podziwiać piękne widoki.

“Meghan wyraziła zainteresowanie tym pięknym domem. Byłoby to idealne miejsce dla niej, Harry’ego i małego Archiego.(…) Dom jest prawdziwym klejnotem w Kitsilano – jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Vancouver. Obszar ten jest szczególnie pożądany przez bardzo bogatych i świadomych wizerunku młodych twórców – zdradził agent nieruchomości.

Instagram/sussexroyal

Kanadyjska rezydencja robi wrażenie pytanie czy para książęca zdecyduje się na zakup. Widoków i okolicy na pewno można pozazdrościć.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz