Reklama
Strona głowna Gwiazdy Książe Karol nie popiera decyzji syna

Książe Karol nie popiera decyzji syna

od Karolina Melon
Reklama
Książe Karol nie jest zachwycony obecnym obrotem sprawy. Bardzo przeżywa decyzję młodych i trudno jest mu się z tym pogodzić. Trudno mu zaakceptować podział rodziny, ma oto żal do synowej. Jest zdania, ze to jej sprawa i ona do tego namawiała księcia.

“Karol jest podejrzliwy, co do ich motywów i marki, którą planują stworzyć. Wszyscy wiedzą, że Meghan ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Karol uważa, że ta kobieta myśli, że jest Kardashianką, wykorzystując rodzinę dla sławy. Żałuje, że nie powstrzymał jej, kiedy cała sprawa nie wymknęła się jeszcze spod kontroli i kiedy Sussexowie zaczęli rozmawiać o wywiadzie telewizyjnym u Oprah – powiedział jeden z informatorów.

Instagram/kensingtonroyal

Para książęca uważa, że powodem decyzji jest chęć bycia niezależnym. Jednak to nie do końca prawda. W rzeczywistości jest inaczej zatrzymują tytuły, wyremontowaną willę oraz chcą mieć zapewniona ochronę. Pod znakiem zapytania są finanse, które otrzymywali od księcia Karola. Jak się zakończy cała sprawa nie wiadomo. W tej chwili cały świat żyje decyzją młodych. Zdania Brytyjczyków są podzielone.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz