Reklama
Strona głowna Gwiazdy Książę Karol wzruszony! Do sieci trafił wyjątkowy wpis!

Książę Karol wzruszony! Do sieci trafił wyjątkowy wpis!

od Marcin Karwoski
Reklama
Książę Karol otrzymał pozytywny wynik podczas testu na obecność koronawirusa. Ostatnio na instagramie ukazał się wpis w którym podziękował za wszystkie słowa wsparcia.

Całkiem niedawno w internecie ukazała się informacja o tym, że Książę Karol jest zakażony koronawirusem. Jako pierwszy tą wiadomość zdradził Chris Ship, który jest ekspertem oraz znawcą monarchii. Mężczyzna na swoim Twitterze na bieżąco relacjonuje całą sytuacje. Aktualnie książę Karol i Camilla odizolowali się od wszystkich i przebywają w swoim domu w Szkocji.

Na instagramie Clarence Housez, czyli profilu, który informuje o wszystkim co dotyczy się życia księcia Walii oraz księżnej Kornwalii, ukazała się fotografia Karola. W opisie ukazały się słowa samego następcy tronu. Okazuję się, że jest on bardzo wzruszony. A to wszystko przez słowa wsparcia, które otrzymał od swoich poddanych.

Dziękujemy za wszystkie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Jego Książęcej Mości. Jest niezwykle wzruszony waszymi czułymi słowami – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Pod postem ukazało się jeszcze więcej słów wsparcia dla Karola.

Niech Bóg błogosławi swoje RH Życząc ci bardzo szybkiego powrotu do zdrowia.

Jego Królewska Wysokość jest czymś więcej niż księciem, ma życzliwe serce, inteligentny umysł i słodkie usposobienie. Wyzdrowiej wkrótce, będziemy cię potrzebować.

Proszę, dbajcie o Karola, jest on nam bardzo mocno potrzebny

Wyzdrowiej szybko, modlimy się o szybkie wyzdrowienie, które na pewno nadejdzie!

Niech Bóg was błogosławi, naszemu umiłowanemu księciu Karolowi HRH  modlimy się za was i kochamy was

My również życzymy bardzo szybkiego powrotu do zdrowia, zespół Begio

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz