Reklama
Strona głowna Gwiazdy Książę Karol zdradził co myśli na temat decyzji Meghan Markle oraz księcia Harry’ego!

Książę Karol zdradził co myśli na temat decyzji Meghan Markle oraz księcia Harry’ego!

od Marcin Karwoski
Reklama
Decyzja podjęta przez Meghan Markle oraz księcia Harry’ego to hit internetu. Dziś swoją opinie wyraził Książę Karol. W swojej wypowiedzi porównał on Meghan do Kardashianki. Jego wypowiedz zaskoczyła chyba wszystkich. 

Rok 2020 nie zaczął się dobrze do rodziny królewskiej. Wszystko przez decyzje Meghan Markle oraz księcia Harry’ego która została wydana na początku stycznia. Brytyjskie media dziś dotarły do samego Książę Karola. Jego wypowiedz zaskoczyła chyba wszystkich.

Brytjskie media dotarły do Książę Karola. Okazuje się, że ma on żal do żony syna, która jego zdaniem go do tego wszystkiego namówiła. A sam on porównał ją do bardzo znanej brytyjskiej celebrytki.

Karol jest podejrzliwy, co do ich motywów i marki, którą planują stworzyć. Wszyscy wiedzą, że Meghan ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Karol uważa, że ta kobieta myśli, że jest Kardashianką, wykorzystując rodzinę dla sławy. Żałuje, że nie powstrzymał jej, kiedy cała sprawa nie wymknęła się jeszcze spod kontroli i kiedy Sussexowie zaczęli rozmawiać o wywiadzie telewizyjnym u Oprah – zdardził jeden z informatorów.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz