Reklama
Strona głowna Gwiazdy Książę William i księżna Kate chcą dzieci wychowywać normalnie

Książę William i księżna Kate chcą dzieci wychowywać normalnie

od Karolina Melon
Reklama
Książę William i księżna Kate chcą aby ich dzieci były wychowywane “normalnie”. Para pragnie o ile to możliwe aby dzieci doświadczyły jak najwięcej ze zwykłego życia. Wiadomo, że będąc sławnymi na całym świecie już od urodzenia posmakowanie normalnego życia może nie być łatwe. Znajomy pary książęcej zdradził, że życie ich dzieci zostało zaplanowane jeszcze przed ich narodzinami. Mimo wszystko Kate miała inny zamiar. Jej pragnieniem jest aby maluchy poznały świat z tej zwyczajnej strony:

“Kate zawsze chciała, aby jej dzieci żyły w normalnym świecie. Zarówno ona, jak i William nie chcą, aby ci były pod kloszem. Chcą wychować je w taki sposób, aby przeżywały wszystko, jak ich rówieśnicy.

Materiały prasowe

Prawdę mówiąc jest to bardzo trudne do wykonania, ponieważ żaden z rówieśników małego George nie ma takich doświadczeń jak on. Chłopiec bowiem jest przygotowywany do swojej przyszłej roli króla. Przed rodzicami trudne zadanie. Cofając pamięcią do księżnej Diany możemy sobie przypomnieć, że miała takie same oczekiwania wobec swoich synów. Czy księżna wzoruje się Dianą?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz