Reklama
Strona głowna Gwiazdy Książe William skomentował, matka byłaby koszmarną babcia

Książe William skomentował, matka byłaby koszmarną babcia

od Karolina Melon
Reklama
Książe William zdradził, że księżna Diana byłaby koszmarną babcią. Stacja BBC zrealizowała dokument “Diana 7” i to własnie przy tej okazji wspomniał o matce. Zdradza, że co wieczór kiedy kładzie dzieci do snu opowiada im o nieżyjącej babci. Chce aby miały świadomość, że ktoś taki był i kochał by je na zabój.

“Gdy kładę George’a lub Charlotte do łóżka, regularnie opowiadam o niej i staram się przypominać, że w ich życiu były dwie babcie. To ważne, aby wiedziały, że ona istniała. Kochałaby swoje wnuki na zabój, ale byłaby absolutnie koszmarną babcią. Przychodziłaby co chwilę, najpewniej w porze kąpieli, wywoływałaby ogromne zamieszanie. Piana i woda byłyby wszędzie, a potem jakby nigdy nic wróciłaby do siebie – powiedział William.

Instagram/kensingtonroyal

Książe również wspomniał o wypadku, do którego doszło kiedy uciekała przed paparazzi. Ma żal,że nikt nie udzielił jej pomocy kiedy umierała.

“Miała poważny uraz głowy, ale wtedy jeszcze żyła. Ci ludzie, którzy spowodowali wypadek, zamiast jej pomóc, fotografowali ją, jak umiera na tylnym siedzeniu, a potem szli do swoich redakcji i podawali to jako news – powiedział książę William.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz