Reklama
Strona głowna Gwiazdy Księżna Kate i książę William wydali zaświadczenie dla ofiar w Australii.

Księżna Kate i książę William wydali zaświadczenie dla ofiar w Australii.

od Marcin Karwoski
Reklama
Księżna Kate i książę William postanowili wypowiedzieć się na temat ostatnich tragedii w Australii. Na swoim oficjalnym instagramie opublikowali obszerne oświadczenie.

Ogromne pożary w Australii wstrząsnęły światem. Te tragiczne wydarzenia niosą za sobą ogromne straty. Najnowsze wiadomości zdradziły, że wysokie temperatury zniszczyły już ponad trzy miliony hektarów lasów oraz zabiły prawie pół miliarda zwierząt. Również zanotowano śmierć 24 osób. Księżna Kate i książę William postanowili się wypowiedzieć na ten temat na swoim instagramie. Na ich profilu ukazało się kilka zdjęć, które pochodzą z Australii. Obrazują one jaki tam panuje aktualnie chaos.

Jesteśmy zszokowani i głęboko zasmuceni informacjami o pożarach, które niszczą domy, majątki i dziką przyrodę w całej Australii. Nasze myśli i modlitwy są teraz ze wszystkimi ludźmi i społecznościami, które dotknęła ta katastrofa. Wysyłamy najgłębsze kondolencje rodzinom i przyjaciołom ofiar tragedii oraz odważnym strażakom, którzy nieustannie ryzykują życiem, aby ratować życie innych – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Warto dodać, że ostatnie donoszenia mediów zdradziła, że liczy ofiar się drastycznie zwiększają.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz