Reklama
Strona głowna Gwiazdy Księżna Kate jest oficjalne oświadczenie

Księżna Kate jest oficjalne oświadczenie

od Karolina Melon
Reklama
Księżna Kate ostatnio opuściła bardzo ważne wydarzenia. W oświadczeniach pojawia się informacja, że musiała zostać z dziećmi. Jak wiadomo od dawna krążą plotki o czwartej ciąży. Obecne wydarzenia tylko podsycają plotki. Media od razu wiążą fakty z nieobecnością księżnej. Tym bardziej, że każdą ciążę przechodziła bardzo ciężko co było powodem opuszczania ważnych wydarzeń. Największym znakiem zapytania jest brak jej obecności podczas kolejnej zagranicznej podróży Williama:

“Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem oraz podkreśli silne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie. – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Materiały prasowe

Ważne jest również to, że nie został podany powód nieobecności księżnej. Wszystko wskazuje na czwartą ciąże, ale nadal nie jest nic pewnego. Plotki krążą od dawna. Jednak przekonaliśmy się nie jednokrotnie, że życie w pałacu nie jest łatwe i ma swoje zasady. Obowiązują każdego nie zależnie od wieku. Może niebawem doczekamy się oficjalnego oświadczenia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz