Reklama
Strona głowna Gwiazdy Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

od Marcin Karwoski
Reklama
Księżna Kate może spodziewać się czwartego dziecka. Takie spekulacje ukazały się przez jej coraz częstszą nieobecność na ważnych wydarzeniach. Teraz ukazało się oświadczenie z samego Pałacu.

Księżna Kate w ostatnim czasie nie pokazała się na dwóch ważnych wydarzeniach. Jednym z nich było spotkanie Tusk Award. W oficjalnym oświadczeniu ukazała się informacja, że księżna musiała zostać z dziećmi.

Brytyjskie media bardzo szybko jej nieobecność powiązały z czwartą ciąża. Wszystko za sprawą tego, że poprzednie ciąże przechodziła ona w bardzo podobny sposób.

Dziś zostało wydane kolejne oświadczenie, które poinformowało, że Kate nie będzie towarzyszyć Williamowi w kolejnej zagranicznej podróży.

Książę Cambridge odwiedzi Kuwejt i Oman w dniach 1-4 grudnia. Podczas trasy książę złoży hołd historycznym związkom Wielkiej Brytanii z Kuwejtem i Omanem. Oraz podkreśli silne powiązania i współpracę w wielu obszarach, w tym w edukacji, środowisku i obronie.-  Czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Waszym zdaniem Księżna może być w czwartej ciąży?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii na ten temat w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz