Reklama
Strona głowna Gwiazdy Księżna Meghan pokazała swojego syna!

Księżna Meghan pokazała swojego syna!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Meghan Markle niedawno urodziła dziecko, a już zaczęła się pokazywać publicznie. Ostatnio wybrała się wraz ze znajomymi na Wimbledon, gdzie oglądała mecz Sereny Williams. W trosce o bezpieczeństwo poprosiła ochronę by poinformowali o zakazie robienia zdjęć na sportowym wydarzeniu.
Można by pomyśleć, że księżna zdecydowała się tylko na jednorazowe wyjście, jednak tak nie jest, bowiem w środę wybrała się na pokaz King Power Royal Charity Polo Day, gdzie w roli zawodnika występował książę Harry.
Meghan jednak nie była sama, bowiem po raz pierwszy od urodzenia postanowiła przybyć z małym Archie’em. Choć od narodzin minęły dopiero dwa miesiące, a księżna chroniła go przed wystąpieniami publicznymi to chyba zmieniła zdanie. Książę Harry mógł liczyć na wsparcie żony i synka podczas meczu polo.
Mecz rozgrywany był w celach charytatywnych. Podczas rozgrywek zbierane były pieniądze, które zostaną przeznaczone na organizacje wspierane przez rodzinę królewską. Nic więc dziwnego, że Meghan zdecydowała się pojawić na tym wydarzeniu. Fotoreporterzy także nie mogli narzekać, większa część pewnie się ucieszyła. Zrobienie zdjęcia księżnej i jej synkowi to obecnie rzecz warta każdych pieniędzy.
Czyż nie wyglądają uroczo? Mały Archie to prawdziwy słodziak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Entre Estrellas (@entreestrellascol)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz