KSW 50. Damian Janikowski poznał swojego rywala

www.sport.onet.pl

Rywalem Damiana Janikowskiego podczas gali KSW 50 będzie Tony Giles. Brytyjczyk jest niepokonany w ostatnich sześciu walkach, a jego bilans w całej karierze wynosi (6-1, 4 KO 2 Sub). Przypomnijmy, że jubileuszowa gala KSW 50 odbędzie się 14 września w The SSE Arena, Wembley w Londynie.

Damian Janikowski w KSW zadebiutował podczas gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Jego zwycięstwo nad Julio Gallegosem oglądało ponad 50 tysięcy osób. Druga walka była kilka miesięcy później, tym razem przeciwnikiem był Antoni Chmielewski. Ku zaskoczeniu wielu Janikowski bez żadnych kłopotów pokonał Polaka. Właściciele KSW zobaczyli, że z Polakiem nie ma żartów i w następnej walce miał zmierzyć się z Yannickiem Bahatim, byłym mistrzem federacji BAMMA. Pojedynek trwał… 18 sekund i zakończył się kolejnym zwycięstwem Janikowskiego. Od tamtej pory wiedzie mu się trochę gorzej, ponieważ odnotował porażki z Michałem Materlą oraz Aleksandarem Iliciciem.

Teraz jego przeciwnikiem będzie Brytyjczyk Tony Giles, który przygodę z MMA rozpoczął w 2009 roku. Ponadto zawodnik jest znany z programu „Gypsies Next Door”.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version