Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kuba Wojewódzki i Michał Figurski przetrwali kryzys

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski przetrwali kryzys

od Karolina Melon
Reklama
Kuba Wojewódzki i Michał Figurski to ich kojarzymy z Radia Eska. Uchodzili wówczas za najbardziej zgrany duet show-biznesu. Ich wspólna kariera zakończyła się po niefortunnym żarcie na temat Ukrainek na antenie radia. Niedługo po tym stacja zakończyła z nimi współpracę. Ich przyjaźń również się rozpadła. Po jakimś czasie Wojewódzki wrócił do Eski Rock, natomiast jego przyjaciel musiał poszukać sobie nowej pracy. Oskarżono wówczas Wojewódzkiego o zdradę i pozostawienie kolegi na lodzie,odpowiedział na to słowami:

“Ja nie zostawiam kolegów. Kolegów nie zostawiam. Nie wiem, czy zrozumiałeś akcenty: ja kolegów nie zostawiam. Czasami zostawiam ludzi, z którymi pracuję – powiedział.

Po tej wypowiedzi zrobiło się nie przyjemnie, ponieważ panowie uchodzili za przyjaciół. Jednak Figurski potrafił się zachować. Podczas żartów z jego choroby  nie obraził  się i jeszcze bronił przyjaciela:

“Ponieważ ja akurat uważam, że za kolegami należy się wstawiać. W związku z informacjami o tym, że prokuratura ma się zajmować roastem w TVN i rzekomymi drwinami z mojej choroby, o których zresztą byłem uprzedzony, chciałbym poprosić organy ścigania, aby najpierw zajęły się osobami, które w sposób bezpośredni życzą mi, abym pozostał na wózku dożywotnio i aby podobny los spotkał całą moją rodzinę – napisał na Facebooku.

Coś w tym jest ponieważ kiedy Figurski dostał wylewu to Wojewódzki był pierwszą osobą, która udzieliła mu publicznie wsparcia. Po tym zachowaniu wszyscy uważali, że ich relacje są poprawne do momentu kiedy dziennikarz wydał swoja autobiografię, w której nawiązał do Figurskiego:

“Michał miał problem z byciem drugim, tym drugim od Wojewódzkiego. To było najgłupsze w jego karierze, że zaczął się ścigać i to nie wiadomo, czy ze mną, czy z przyrostem naturalnym własnych problemów. Nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach, jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie – napisał.

Wojewódzki nawiązał do prywatnego życia kolegi uważając , że ten zdradza żonę. Figurski dał krótką konkretną odpowiedź:

“Dzisiaj piszesz o moim życiowym upadku, ale nic nie udowadnia niesłuszności tej tezy bardziej, niż głośny wku*w zorientowany na ludzi u boku, u których i dzięki którym dziś swoje sukcesy osiągam w życiu osobistym i zawodowym.

 

Materiały prasowe

Wygląda na to ,że ich relacje są mimo wszystko poprawne.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz