Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kuba Wojewódzki otworzył restaurację! Sprawdźcie ile trzeba zapłacić za posiłek w środku!

Kuba Wojewódzki otworzył restaurację! Sprawdźcie ile trzeba zapłacić za posiłek w środku!

od Damian Kowal
Reklama
Kuba Wojewódzki otworzył ekskluzywny lokal w Warszawie. Swoją ekskluzywność zawdzięcza nie tylko wystrojowi, ale również i cenom jakie zapłacimy za posiłki czy napoje!

Nowy biznes Kuby znajduje się na warszawskim Powiślu. Niewinni czarodzieje 2.0 jest miejscem o bardzo wysokim standardzie wyposażenia. To co można znaleźć tam w menu przekonali się dziennikarze Wirtualnej Polski.

Jak podali karta dań podzielona jest na trzy wersje. Pierwsza z nich mini zawiera przystawki, gdzie ceny wahają się od 12 do 22 zł. Kolejną z nich jest midi z daniami od 23 do 49 zł, oraz trzecia maxi z cenami dań nawet do 190 zł. Karta napojów podawana jest osobno, a przykładem jest kieliszek czystej wódki w kwocie 14 zł.

Z komentarzy dziennikarzy WP wynika, że:

Ceny są dosyć wysokie, więc nie jest to miejsce na szybki i tani lunch podczas biurowej przerwy. Zresztą właściciele tego nie ukrywają, bo na Facebooku wyskakuje komunikat, że ceny są “bardzo wysokie”. Nie wszyscy chyba spodziewali się jednak aż tak wygórowanych stawek. […] Naprawdę chciałabym być uszczypliwa, ale pierwsze wrażenie było naprawdę bardzo dobre. Jeśli panowie utrzymają taki sam poziom, jak w dniu otwarcia, to z pewnością trafią do takiej klienteli w jaką celują.

Odwiedziliście już lokal Kuby Wojewódzkiego?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez NIEWINNI CZARODZIEJE 2.0 (@niewinniczarodzieje)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz