Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kuba Wojewódzki próbuje swoich sił w branży gastronomicznej!

Kuba Wojewódzki próbuje swoich sił w branży gastronomicznej!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Kuba Wojewódzki otwiera restauracje!

Kolejna gwiazda TVN-u próbuje swoich sił w branży gastronomicznej. Pierwszą z nich jest Agnieszka Woźniak-Starak, która chce „rozkręcić” interes poprzez otwarcie eleganckiej restauracji w centrum Warszawy. Król TVN – Kuba Wojewódzki również zdecydował się na otwarcie czegoś w gastronomii. Postanowił o tym poinformować swoich obserwatorów. Z wpisu dodanego za pośrednictwem portalu społecznościowego wynika, że restauracja „Niewinni Czarodzieje” będzie połączona z klubem:

Uwaga! Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w Warszawie – Niewinni czarodzieje – w Elektrowni Powiśle. 2/3 #restauracja, 1/3 #klub. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z “Casablanca”. Dla tych którzy śledzą mnie na Instagramie będą niespodzianki.

Na profilu restauracji można podejrzeć zdjęcia. Widać na nich, że restauracja wygląda dość luksusowo, natomiast klub bardziej awangardowo. Wojewódzki podjął już działanie w kwestii skompletowania obsługi w swoim lokalu. Dodał krótkie ale treściwe ogłoszenie na Instagramie:

UWAGA szukamy ludzi do restauracji @niewinniczarodzieje ~ General Manager, Manager Zmianowy, Kierownik Baru, Sommelier, Hostessa, Kucharz Zmianowy, Kucharz, Barman, Barista, Kelner, Barback, Runner. Aplikacje proszę wysyłać na adres filip.lesiak@lokalnafarma.pl W tytule maila proszę o nazwę stanowiska. WESOŁYCH ŚWIĄT

Czy ktoś z Was spróbuje swoich sił w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz