Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kuba Wojewódzki zakpił z swojej byłej partnerki!

Kuba Wojewódzki zakpił z swojej byłej partnerki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Kuba Wojewódzki ostatnio zakpił z Anny Muchy. Celebryta postanowił wypowiedzieć się na temat jej roli w M jak Miłość. Warto przypomnieć, że aktorka gra tam od 16 lat.

Kuba Wojewódzki podczas prowadzenia swojego programu zakpił z swojej byłej partnerki. Prowadzący podczas zapowiedzi stand-upera postanowił rzucić mocne porównanie. Porównał wyświetlenia jego występów do oglądalności serialu M jak Miłość. Przy okazji postanowił obśmiać oraz pozdrowić Annę Muchę.

Kuba jest znany z swojej ciętej riposty. Prowadzący bardzo często używa jej żeby rozluźnić atmosferę w swoim studiu. Tym razem jednak poszedł zdaniem wielu o krok za daleko. Swoimi słowami zakpił z Anny Muchy.

Świętej pamięci Janusz Głowacki powiedział mi kiedyś, że dialogi w “M jak miłość” kalają dobre imię schizofrenii. To najlepsza recenzja tego serialu, pozdrawiam byłą narzeczoną. Stare dzieje. Aniu, jak jesteś w domu to pozdrawiam Cię serdecznie – powiedział z uśmiechem na twarzy.

Jak myślicie spodobaja się te słowa Annie?. Jakie jest wasze zdanie na temat jego zachowania. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod wpisem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz