Reklama
Strona głowna Gwiazdy Kuba z “Rolnik szuka żony” odnosi się do rozstania z Ania

Kuba z “Rolnik szuka żony” odnosi się do rozstania z Ania

od Karolina Melon
Reklama
Kuba i Ania to bardzo popularna i lubiana para z programu “Rolnik szuka żony”. Wszyscy bardzo im kibicowali i obserwowali ich związek. Nic nie wskazywało, że dojdzie do ich rozstania. Niedawno Ania na swoim Instagramie opublikowało oświadczenie, w którym poinformowało o ich rozstaniu.

“Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo “rodzina”, a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły – napisała w jednej części.

Fani pod postem zaczęli obwiniać ją za rozpad ich związku. Natomiast rolnik opublikował krótki post na swoim profilu na Facebooku.

“Niestety, mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni.

Facebook/Jakub Napierała

Na tym jednak nie koniec, ponieważ  udzielił wywiadu dla magazynu “Na żywo”, w którym wrócił do tematu.

“Nie zgadzam się z Anią. Ja nie szukałem, bo myślałem, że znalazłem. Muszę się uspokoić po ostatnich miesiącach. Może na kilka tygodni wyjadę do brata, który mieszka w Australii? Na szukanie nowej partnerki przyjdzie jeszcze czas – powiedział.

W sumie można się zastanawiać czy ich rozstanie odbyło się w zgodzie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz