Reklama
Strona głowna Ogólne Kultowy program powraca na antenę Telewizji Polskiej!

Kultowy program powraca na antenę Telewizji Polskiej!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
W tym roku telewizja zaskakuje, ogłasza powroty popularnych programów, które zniknęły z ekranów telewizorów kilka lat temu.

Najpierw wielki powrót Kocham Cię Polsko, potem zapowiedź Big Brothera, po nim Szansa na Sukces, a teraz come back uwielbianego przez widzów programu z udziałem zagranicznych gości mieszkających od lat w Polsce. Mowa tu o kultowym programie “Europa da się lubić”, to właśnie on ma wrócić na antenę Telewizji Polskiej.

Produkcja miała na celu promowanie idei zjednoczonej Europy.

Ostatnie wydarzenia dotyczące sytuacji w Europie, chociażby zbliżający się Brexit musiał wpłynąć na decyzję produkcji o powrocie tego programu.

Prowadzącą program ma być nie kto inny jak Monika Zamachowska, jednak nie będzie osamotniona, bowiem dołączy do niej Mateusz Szymkowiak.

Na swoim profilu udostępnił zdjęcia z planu kręconego w Paryżu i Madrycie z opisem:

„My Słowianie wiemy jak!”. Bardzo zabawne zdjęcie z planu . Powoli finiszujemy zdjęcia do „secret project”. Aż żal bo ekipa mega open-mind (a bez tego przecież nic nigdy się nie udaje, a już na pewno nie udałyby się akurat te zdjęcia), ale też zawodowo dla mnie to istna petarda. Jeszcze ten weekend Madryt, a w przyszłym tygodniu zdradzam szczegóły, obiecuję! Serdeczności! ❤️. #secretprojectiscoming

Czekamy z niecierpliwością.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz Szymkowiak (@mateusz_szymkowiak_)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz