Kurdej-Szatan kłóci się na planie programu „Tańca z Gwiazdami”

 Barbara Kurdej Szatan prawdopodobnie kłóci się z ekipą programu” Tańca z gwiazdami”.

Przyczyną awantury miał być partner aktorki, który jest nowicjuszem . Basia miała się zdenerwować kiedy usłyszała, że jej partnerem nie będzie Maserak.

„Na planie „Tańca z Gwiazdami” dzieje się bardzo dużo. Ostatnio atrakcją była „kłótnia” Basi z produkcją – poszło o tancerza. Producenci chcieli połączyć ją w parę z debiutantem. Gdy się o tym dowiedziała, najpierw zaniemówiła, a później zaczęła krzyczeć, bo chciała kogoś „sprawdzonego”, kto pomógłby jej opanować stres podczas pierwszych odcinków na żywo – twierdzi informator .

Postanowiła osobiście odnieść się do plotek.

„Jakieś totalne bzdety na temat tego, że się kłócę z produkcją, że krzyczę, że zachowuję się jak jakaś gwiazdunia. Otóż nie. Po to wybieram różne projekty w swoim życiu, by mieć z tego fun, żeby się tym cieszyć, żeby się rozwijać. Kocham swoją pracę i ją szanuję przede wszystkim. Nie mam powodu, by zachowywać się jak gwiazdunia, nie lubię tego bardzo w pracy. Na nikogo nie krzyczałam – mówi.

Dodatkowo również bardzo dobrze oceniła swojego partnera

’Mam wspaniałego tancerza. Jestem zachwycona tym, że właśnie on został mi przydzielony. Świetnie nam się razem pracuje, ale kto to taki, to dowiecie się już niebawem.

Materiały prasowe
Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version