Reklama
Strona głowna Gwiazdy Lady Gaga opowiedziała o samookaleczeniu!

Lady Gaga opowiedziała o samookaleczeniu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Lady Gaga pierwszy raz w swojej karierze opowiedziała szczerze o samookaleczeniu. Piosenkarka w rozmowie z Oprah Winfrey poruszyła ten ciężki temat. Jej wyznania wzruszyły nie jednego internautę.

Lady Gaga zawsze była szczera w rozmowach o swoim zdrowiu psychicznym. Gwiazda wielokrotnie opowiadała o swoich załamaniach oraz jak z nimi sobie radziła. Tym razem piosenkarka pierwszy raz przyznała, że się okaleczała.

Piosenkarka podczas wywiadu dla brytyjskiego magazynu Elle, który był prowadzony przez Oprah WinFrey poruszyła temat samookaleczenia.

Właściwie nie otworzyłam się zbytnio na temat problemów psychicznych, ale myślę, że to ważna rzecz, aby ludzie wiedzieli i słyszeli. Cięłam się nożem przez długi czas.

W dalszej części rozmowy dodała.

Jedynym sposobem, w jaki mogłam przestać się ciąć i samookaleczać, było uświadomienie sobie, że zamiast pokazywać ludziom, że mnie ranią, powinnam mówić im wprost i prosić o pomoc.

Warto przypomnieć, że powodem jej stanu psychicznego były przeżycia które doświadczyła w wieku 19 lat. Wszystko przez przeżycia które spotkała na swojej drodze.

A jakie jest wasze zdanie na temat samookaleczenia siebie.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz