Lady Gaga potwierdza, że zagra w sequelu „Jokera” u boku Joaquina Phoenixa

Lady Gaga ma teraz wiele na głowie — ale bycie w środku długo oczekiwanej światowej trasy koncertowej nie powstrzymuje jej przed podzieleniem się ważnymi wiadomościami z kariery aktorskiej.

Gaga zamieściła w czwartek teaser klipu 4) potwierdzając jej główną rolę w nadchodzącym filmie Joker: Folie à Deux, kontynuacja filmu z 2019 roku Joker w roli głównej Joaquin Phoenix. W klipie widzimy sylwetki Phoenix i zapowiadanej jeszcze postaci Gagi tańczących razem do piosenki „Cheek to Cheek”, którą GAGA słynnie coverowała u boku Tony ’ ego Bennetta.

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Podczas gdy niewiele więcej zostało ujawnione odnośnie postaci Gagi w nadchodzącym filmie, internetowy konsensus jest taki, że piosenkarka zamieni się w Harley Quinn, wesołego mordercę i romantycznego odpowiednika Jokera. Inne plotki dotyczące filmu sugerują, że nie będzie to po prostu kontynuacja uznanego filmu z 2019 roku-poinformowały źródła The Hollywood Reporter w czerwcu, że sequel będzie musicalem.

Reżyser Todd Phillips był mocno zaniepokojony sequelem, po raz pierwszy ujawniając tylko tytuł sequela w czerwcu, obok obrazu Phoenix czytającego scenariusz.

W międzyczasie Gaga jest obecnie w trasie koncertowej z Chromatica Ball, która rozpoczęła się w lipcu w Düsseldorfie w Niemczech. Trasa okazała się już komercyjnym hitem dla piosenkarki, zgarniając ponad 80 milionów dolarów sprzedaży biletów brutto. Podczas gdy 90% trasy zostało oficjalnie wyprzedane, fani nadal mogą otrzymać wszystkie pozostałe bilety na stronie Gagi.

Joker: Folie à Deux przybędzie w październiku. 4, 2024. Obejrzyjcie ten bezczelny zwiastun poniżej:

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version