Reklama
Strona głowna Gwiazdy Lady Gaga w szczerym wywiadzie!

Lady Gaga w szczerym wywiadzie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Lady Gaga we miniony wtorek zagościła w programie Oprahy Winfrey. Celebrytka podczas bardzo szczerego wywiadu zaskoczyła nawet prowadząca. Warto dodać, że nie obyło się bez łez.

Lady Gaga podczas udziału w programie Oprahy Winfrey zdecydowała się na bardzo szczery wywiad. Gwiazda postanowiła poruszyć temat osób zmagających się z zespołem stresu pourazowego do których sama należy. Celebrytka zdradziła jak wyglądało jej życie w wieku 19 lat.

Kiedy miałam 19 lat, byłam wielokrotnie zgwałcona. Przez gwałt cierpiałam na zespół stresu pourazowego. Nie przepracowałam tej traumy. Nie miałam nikogo, kto mógłby mi pomóc – terapeuty, psychologa, lekarza

Gwiazda w dalszej części zdradziła, że tuż po tych wszystkich zdarzeniach bardzo szybko rozpoczęła się jej kariera. I to własnie przez to nie przepracowała odpowiednio tego problemu.

Nigdy tego nie przepracowałam. W pewnej chwili zaczęłam odczuwać ogromny ból – taki jak to, co czułam, kiedy byłam gwałcona.[…] Bałam się, że umrę. – zdradziła na koniec.

Oprah Winfrey po tym wszystkim na swoim instagramie zamieściła nagranie na którym podsumowała cały wywiad tymi własnie słowami.

Twoja chęć “wyjścia” ze swoją wrażliwością otworzyła nasze serca.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz