Reklama
Strona głowna Gwiazdy Lara Gessler pochwaliła się starym rodzinnym zdjęciem!

Lara Gessler pochwaliła się starym rodzinnym zdjęciem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Lara Gessler na swoim instagramie pochwaliła się kolejny raz rodzinnym zdjęciem. Dodana fotografia nie jest kolejna nudna fotografią rodzina ponieważ to zdjęcie zostało wykonana parę dobrych lat temu. Nie zgadniecie jaki kolor włosów na tej fotce ma Magda Gessler.

Lara Gessler na swoim instagramie bardzo aktywnie relacjonuje swoje życie prywatne. Celebrytka ostatnio na swoim instagramie postanowiła trochę powspomina. Na swoim profilu opublikowała fotografie z swojej bardzo młodej młodość. Spójrzcie jaka kiedyś była słodka.

Warto dodać, że na opublikowanej fotografii Magda Gessler ma rude włosy. Trzeba przyznać, że ciężko byłoby ją nam poznać. Spójrzcie tylko jak wyglądała kiedyś w takim wydaniu.

Najbliższą sobotę spędzam w tym super składzie! Ta różowa – ruda pani to moja Mama @magdagessler_official a ten typek z tyłu to mój, najlepszy na świecie Brat @tadeusz_muller ! Kto ma starsze rodzeństwo – szczególnie brata – to wie o czym mówię Za jakąś chwilę pochwałę się Wam owocami naszego sobotniego spotkania.
A tymczasem cichosza!
P.S.
To żółte, to ja – gdyby się ktoś nie domyślił- czytamy w opisie dodanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz