Reklama
Strona głowna Gwiazdy Laura Samojłowicz o nowym zainteresowaniu i aktorach!

Laura Samojłowicz o nowym zainteresowaniu i aktorach!

od Damian Kowal
Reklama
Laura Samojłowicz pojawiła się ostatnio na wernisażu. W rozmowie opowiedziała o swoich nowych zainteresowaniach oraz osobach spoza branży aktorskiej.

Na wernisażu Samojłowicz poznała wielu ciekawych malarzy. Podczas wydarzenia, atmosfera była dla niej bardzo inspirująca. W rozmowie z Agencją Newseria Lifestyle Laura zdradziła, że:

Obrazy są przepiękne. Dopiero zaczynam poznawać taką formę sztuki. Jestem zachwycona również atmosferą, jaka tu panuje. Poznałam wspaniałych ludzi, malarzy, którzy zaprosili mnie do siebie na pogawędki. Jestem pod wielkim wrażeniem. Pani Bogna to cudowna i bardzo ciepła osoba.

Jak wspomniała w życiu prywatnym przyjaźni się także z osobami spoza branży aktorskiej. W związku z tym może poznać odmienne punkty widzenia na świat w którym żyjemy:

Dobrze, jeżeli artyści się uzupełniają. Moja przyjaciółka, Ona Winogrodzka, jest architektem i cieszę się, że jako aktorka mogę jej też ‘sprzedać’ jakiegoś newsa, którego zaobserwowałam w aktorstwie, coś, co się dzieje fajnego w moim życiu. Ona także zwraca moją uwagę na wiele ciekawych kwestii. Tak samo jest z malarzami oraz innymi artystami. Możemy się uzupełniać, dawać sobie wzajemnie wspaniałą energię.

Według aktorki wszyscy powinni się inspirować i przekazywać sobie nawzajem pozytywną energię.
Zgadzacie się z jej słowami?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 🎶Laura Samojłowicz🎭 (@laurasamojlowicz)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz