Reklama
Strona głowna Ogólne Lechia Gdańsk ma poważne problemy!

Lechia Gdańsk ma poważne problemy!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Piłkarze Lechii Gdańsk od trzech miesięcy czekają na wypłatę. Klub znów ma wielkie problemy finansowe i już niedługo może stracić kluczowych piłkarzy – informuje “Dziennik Bałtycki”.

Wydawało się, że Lechia Gdańsk wyszła na prostą. W lecie klub pozbył się drogich i niepotrzebnych piłkarzy. To poprawiło jego sytuację, pojawiły się pieniądze, ale tylko na chwilę. Teraz Lechia znów ma problemy i od trzech miesięcy nie płaci swoim piłkarzom – informuje “Dziennik Bałtycki”. To oznacza, że już niedługo zawodnicy będą mogli składać wnioski o rozwiązanie kontraktów z winy klubu. Lechia Gdańsk była w przeszłości objęta nadzorem finansowy przez Komisję ds. Licencji Klubowych. Nakładano na nią kary finansowe i odejmowano punkty. Klub miał zaległości nie tylko wobec piłkarzy, ale też innych klubów.

Adam Mandziara, prezes Lechii, unika dziennikarzy. Klub również nie chce komentować swojej sytuacji finansowej. Na pytania dziennikarza “Dziennika Bałtyckiego” odpowiedział tylko tak. “Stosujemy zasadę, wedle której nie komentujemy zmian personalnych niezwiązanych z działalnością sportową Lechii Gdańsk, ponieważ stanowią one wyłączną relację na styku pracownik – pracodawca, i dlatego nie będą komentowane lub rozstrzygane na forum mediów”.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz