Reklama
Strona głowna Ogólne Legia Warszawa i Lech Poznań walczą o jednego piłkarza!

Legia Warszawa i Lech Poznań walczą o jednego piłkarza!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Legia Warszawa, Lech Poznań, ale też inne kluby ekstraklasy chciałyby już zimą kupić Omrana Haydary’ego. 21-letni reprezentant Afganistanu jest rewelacją sezonu 1. ligi i najlepszym piłkarzem Olimpii Grudziądz.

Omran Haydary jest największą rewelacją sezonu na zapleczu ekstraklasy. 21-letni napastnik strzelił 12 goli w 19 meczach dla Olimpii Grudziądz i stał się jednym z najbardziej pożądanych piłkarzy na rynku transferowym. Już zimą chciałaby go kupić Legia Warszawa, ale też Lech Poznań – o czym informuje Piotr Kamieniecki, dziennikarz TVP Sport. Olimpia Grudziądz oczekuje za swojego piłkarza oferty na poziomie 200-250 tysięcy euro. “Interesuje się nim wiele klubów z ekstraklasy. Do tego dochodzą dwa inne kierunki geograficzne. Niczego nie można jeszcze przesądzać. Dostajemy wiele pytań na temat tego napastnika. Na razie jesteśmy jednak na etapie chęci, a do finalizacji jeszcze daleka droga” – mówi Tomasz Asensky, prezes Olimpii Grudziądz.

Reprezentant Afganistanu trafił do Olimpii jako wolny zawodnik. W styczniu tego roku odszedł z holenderskiego FC Dordrecht i przez pół roku nie miał klubu.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Legia Warszawa szykuje kadrową rewolucję! - Begio.pl 9 grudnia 2019 - 11:06

[…] informuje “Przegląd Sportowy” Legia Warszawa planuje kadrową rewolucję w nadchodzącym okienku transferowym. Z klubu może odejść, aż […]

Napisz

Zostaw komentarz