Reklama
Strona głowna Ogólne Legia Warszawa szykuje kadrową rewolucję!

Legia Warszawa szykuje kadrową rewolucję!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak informuje “Przegląd Sportowy” Legia Warszawa planuje kadrową rewolucję w nadchodzącym okienku transferowym. Z klubu może odejść, aż sześciu zawodników.

Dominik Nagy, Ivan Obradović, Luis Rocha, William Remy i Salvador Agra to piłkarze, którzy zdaniem “Przeglądu Sportowego”  w zimowym oknie transferowym mogą opuścić Legię Warszawa. Aleksandar Vuković nie widzi dla nich miejsca w swojej drużynie. Ich sprzedaż pozwoliłaby zebrać środki potrzebne na pozyskanie nowych zawodników. Do tego doliczyć należy także Chrisa Philippsa, którego kontrakt wygasa wraz z końcem roku.

Klub z Warszawy nie wystąpił w fazie grupowej europejskich pucharów już od trzech lat. Z tego względu jest zmuszony do sprzedania niektórych swoich zawodników. Szczególnie tych co mają bardzo wysokie umowy, a ich kontrakty się ne kończą w najbliższym czasie. Wyjątkiem jest Chris Philips którego umowa wygasa wraz z końcem tego roku. Każdy z tych zawodników nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Jedni grali mało, zaś drudzy w ogóle.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa wygrywa w ligowym hicie! - Begio.pl 12 grudnia 2019 - 21:05

[…] Legia Warszawa pokonała Śląsk Wrocław 3:0 w 18. kolejce PKO Ekstraklasy. Gole dla wicemistrzów Polski strzelili Paweł Wszołek, Jose Kante oraz Luquinhas. Spotkanie było rozegrane na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. […]

Napisz

Zostaw komentarz