Reklama
Strona głowna Gwiazdy Lenka Klimentova pokazała swój cellulit!

Lenka Klimentova pokazała swój cellulit!

od Marcin Karwoski
Reklama
Lenka Klimentova na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciem w bikini. Gwiazda swoim zdjęciem chciała pokazać, że jej ciało również ma niedoskonałości. Celebrytka zmaga się z cellulitem. Wszystko opisała w opisie.

Lenka Klimentova aktualnie przebywa z swoim mężem w USA. Gwiazda wraz z swoim ukochanym korzysta z pogody w Miami. Na jej instagramie ukazało się zdjęcie na którym pozuje w bikini.

Lenka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bikini. Warto dodać, że jest ona odwrócona tyłem do obiektywu. Dodana fotka ma jednak trochę inny przekaz. Gwiazda w opisie zdradziła, że również ma cellulit mimo tego, że często ćwiczy na siłowni.

TEMAT CELLULIT
To taki typowy temat kobiet
Nie będę tu wypisywała jakieś mądra (nie od tego jestem) bo po pierwsze się tego nie chce później czytać i po drugie sobie i tak będziecie myśleć ,, no co ona o tym wie?”.  Hmm… co chwilę spotykam się czy na zajęciach czy na pokazach tańca z osobami które mówią że jestem szczupła, że mam super i jak zacznę tylko temat celulit to oczywiście- ja go nie mogę mieć. No bo jak gdyz tyle trenuje, zdrowo się odżywiam i jestem przecież szczupła
A popatrzcie na to zdjęcie z bliski… jest bez jakichkolwiek poprawek, filtru czy retuszu, jak zresztą prawie wszystkie moje zdjęcia(…).

Zrobiłam to zdjęcie specjalnie z myślą o tym że będzie to widać (dla niektórych i tak oczywiście to za mało i będą pisać że tam nic nie mam) że nie mam z tym problemu i walczę z tym jak każda druga kobieta i nie będę się za to wstydzić chociaż nie ukrywam że mnie też denerwuje i przeszkadza.. tak.. JA GO TEŻ MAM.. CELLULIT
Jak wiecie jestem profesjonalną tancerką, jestem instruktorem fitness, trenuje dużo na siłowni, ale lubię sobie zjeść niezdrowe rzeczy czy chipsy czy czekoladę Chociaż może nie widać ale właśnie bo trenuje, wiecie że jak przestanę, to jestem zupełnie na tym samym jak inne kobiety które nic nie robią..

Modelki, aktorki, piosenkarki, ikony według których się kierujemy w dzisiejszych czasach go też mają ale często ukrywają. Każdy z nas ma jakieś swoje kompleksy ale nie każdy ich pokaże.
Takie czasy.. A wy co na ten temat sądzicie? – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

TEMAT CELLULIT 🍑 To taki typowy temat kobiet 😃 Nie będę tu wypisywała jakieś mądra (nie od tego jestem) bo po pierwsze się tego nie chce później czytać i po drugie sobie i tak będziecie myśleć ,, no co ona o tym wie?” 🤷🏽‍♀️ Hmm… co chwilę spotykam się czy na zajęciach czy na pokazach tańca z osobami które mówią że jestem szczupła, że mam super i jak zacznę tylko temat celulit to oczywiście- ja go nie mogę mieć 🤨 No bo jak gdyz tyle trenuje, zdrowo się odżywiam i jestem przecież szczupła🤔 A popatrzcie na to zdjęcie z bliski… jest bez jakichkolwiek poprawek, filtru czy retuszu, jak zresztą prawie wszystkie moje zdjęcia (oprócz filtrów). Zrobiłam to zdjęcie specjalnie z myślą o tym że będzie to widać (dla niektórych i tak oczywiście to za mało i będą pisać że tam nic nie mam🤦🏽‍♀️😃) że nie mam z tym problemu i walczę z tym jak każda druga kobieta i nie będę się za to wstydzić chociaż nie ukrywam że mnie też denerwuje i przeszkadza.. tak.. JA GO TEŻ MAM.. CELLULIT 😜 Jak wiecie jestem profesjonalną tancerką, jestem instruktorem fitness, trenuje dużo na siłowni, ale lubię sobie zjeść niezdrowe rzeczy czy chipsy czy czekoladę 🤪Chociaż może nie widać ale właśnie bo trenuje, wiecie że jak przestanę, to jestem zupełnie na tym samym jak inne kobiety które nic nie robią.. 😉 Modelki, aktorki, piosenkarki, ikony według których się kierujemy w dzisiejszych czasach go też mają ale często ukrywają.. 🤦🏽‍♀️ każdy z nas ma jakieś swoje kompleksy ale nie każdy ich pokaże. Takie czasy.. 🤷🏽‍♀️ A wy co na ten temat sądzicie? #cellulit #kobiety #problemy #nofilter #truestory

A post shared by Lenka Klimentová (@lenkakliment) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz