Reklama
Strona głowna Ogólne Leo Messi odejdzie z Barcelony? Wskazał swojego następce?

Leo Messi odejdzie z Barcelony? Wskazał swojego następce?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Leo Messi odejdzie z FC Barcelony po wypełnieniu obecnego kontraktu, czyli w czerwcu 2021 roku. Ustalili to dziennikarze tygodnika “France Football”. Jak sugerują francuscy dziennikarze gwiazda FC Barcelony miała już osobiście namaścić swojego następcę.

W maju tego roku “Duma Katalonii” doznała upokarzającej porażki z Liverpoolem w półfinale Ligi Mistrzów (0:4). Zgodnie z ustaleniami tygodnika “France Football” po odpadnięciu z europejskiego pucharu Lionel Messi postanowił napisać do Neymara SMS-a o następującej treści: “Tylko razem możemy wygrać Ligę Mistrzów. Chcę żebyś wrócił do Barcelony. Za dwa lata odejdę i wtedy zajmiesz moje miejsce”.

Obecny kontrakt Argentyńczyka wygasa w czerwcu 2021 roku. Wówczas Messi będzie miał już 34 lata i być może zdecyduje się na powrót do ojczyzny. Nie jest tajemnicą, że najlepszy strzelec w historii katalońskiego klubu już wcześniej próbował przekonać swoich przełożonych, by ci zakontraktowali Neymara. W październiku prezydent Barcelony Josep Maria Bartomeu zaoferował Messiemu dożywotną kontrakt, jednak 5-krotny laureat Złotej Piłki nie zdecydował się jej podpisać. “Nadal będę tutaj grał i walczył o najwyższe cele. Mogę tu zostać na zawsze, ale nie ze względu na umowę” – stwierdził 32-latek w rozmowie z argentyńskim radiem “Metro”.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz