Reklama
Strona głowna Ogólne Leon najlepiej zarabiającym siatkarzem?!

Leon najlepiej zarabiającym siatkarzem?!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak informuje “La Gazzetta dello Sport” Wilfredo Leon może po sezonie zostać zawodnikiem Zenita Sankt Petersburg. Rosyjski klub jest gotowy zaproponować reprezentantowi Polski aż dwa miliony euro za sezon.

Wilfredo Leon ma za sobą bardzo dobre miesiące w barwach reprezentacji Polski. Przyjmujący zdobył brązowy medal mistrzostw Europy, srebro Pucharu Świata oraz wywalczył awans na igrzyska olimpijskie w Tokio. W dwóch pierwszych imprezach odbierał też wyróżnienia indywidualne.

Chociaż sezon 2019/20 w ligach dopiero się rozpoczął, to “La Gazzetta dello Sport” już spekuluje na temat możliwych transferów, które mogą dokonać się po zakończeniu rozgrywek. Zdaniem włoskiej gazety Leon po tym sezonie może się wtedy przenieść do Zenita Sankt Petersburg. Rosyjski klub jest w stanie zapłacić reprezentantowi Polski aż dwa miliony euro za sezon. Dla Leona byłby do powrót do ligi rosyjskiej. W latach 2014-2018 reprezentant Polski grał w Zenicie Kazań. Z nim Leon sięgnął po cztery mistrzostwa Rosji, cztery Puchary Rosji oraz cztery Ligi Mistrzów.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz