Reklama
Strona głowna Ogólne Leszek Stanek o późnym studiowaniu!

Leszek Stanek o późnym studiowaniu!

od Damian Kowal
Reklama
Leszek Stanek wypowiedział się na temat studiowania. Dlaczego wrócił na studia po latach?

Jak sam zwrócił uwagę na studiowanie nigdy nie jest za późno. Leszek zdradził dlaczego zdecydował się wrócić na studia w wieku 38 lat.
Czy wykorzystuje swój urok osobisty podczas egzaminów?

Wykorzystuję urok osobisty. Mam bardzo fajną grupę, ponieważ ja częściowo studiuję zaocznie, częściowo dziennie. Jestem czasowo jestem zajęty, więc mam ten grafik rozpisany na 3 lata, zamiast na półtora roku. Natomiast zależy mi na tym, aby się edukować. Nigdy nie jest za późno na edukację. Ja podjąłem tą decyzję w tym roku aby poszerzyć swoją wiedzę. Jest to kierunek, który jest mi bliski, bo wcześniej studiowałem psychologię społeczną. Interesuję się psychologią, studia nie sprawiają mi kłopotu, a przyjemność. Poznaje tam mnóstwo ludzi, którzy dają mi energię i inspirację.

W wywiadzie dla jastrzabpost.pl wspomniał także Julię Wieniawę. Czy według niego w jej przypadku dobrą decyzją było odłożenie studiów?

Julia jest artystką, która robi spektakularną karierę w chwili obecnej, więc myślę, że to jest taki moment, który warto wykorzystać. Ja mam 38 lat i wróciłem na studia, więc nikt nie powiedział, że Julia skreśla swoją edukację. Myślę, że show-biznes, scena i film, w którym ona teraz się znajduje, to też jest szkoła. Szkoła życia.

Co sądzicie na ten temat? Warto odkładać studia na później?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz